Blog

ByIvan BREZIANSKY

Pozrite si najdôležitejšie momenty z premiéry Microsoft Envision v 2. sérii

Microsoft Envision predstavený s Accenture a Avanade je digitálna séria, kde sa vedúci predstavitelia firiem môžu stretnúť a diskutovať o najväčších výzvach a príležitostiach v čase rýchlych zmien. Zaregistrujte sa a sledujte najdôležitejšie momenty z premiéry 2. sezóny 5. októbra, ktorá sa zamerala na to, ako môžu zamestnanci a organizácie prosperovať počas pretrvávajúceho prerušenia prevádzky.

Medzi rečníkmi boli Indra Nooyi, bývalá predsedníčka a generálna riaditeľka spoločnosti PepsiCo, ktorá sa podelila o postrehy zo svojich pamätí, Môj život v plnom rozsahu, a generálny riaditeľ spoločnosti LinkedIn Ryan Roslansky, ktorý popísal bezprecedentnú migráciu talentov, ktorá v súčasnosti prebieha, a čo to znamená pre spôsob, akým pracujeme.

ByIvan BREZIANSKY

Ako spravovať prístup k projektom a úložiskám Git – rušenie povolení pre Space

Ako komplexné riešenie pre softvérové tímy prináša JetBrains Space veľkú sadu funkcií na jednom mieste. Môžete komunikovať v rozhovoroch a interných blogových príspevkoch a tímy môžu vytvárať a dodávať softvér s dokumentmi, sledovaním problémov, úložiskami Git, automatizáciou, ktorá zvládne potreby kontinuálnej integrácie (CI), archívy balíkov a ďalšie.

– Ako ovládate, kto sa môže prihlásiť?

– Ako spravujete povolenia vo Space a dávate svojim tímom prístup k informáciám a nástrojom, ktoré potrebujú?

V tomto blogovom príspevku sa pozrime na to, ako môžete ovládať prístup k svojej vesmírnej organizácii, projektom a archívom Git.

ByIvan BREZIANSKY

Pozvánka na akciu: Podnikové aplikácie “Bag of Tricks”

dovoľte nám pozvať Vás na popoludňajšie seminár, v ktorom by sme sa pozreli na aktuálny prehľad predajných scenárov z Microsoft Business Applications rodiny, aké sú aktuálne partnerské pre-sales stimuly a dostupné incentíva. Zároveň si pripomenieme, aké sú možnosti vzdelávania, certifikačných kurzov a v neposlednom rade ako sa nám darí hľadanie nových talentov v rámci Business Applications Talent Academy (BATA) projektu.
Agenda:
• Predstavenie Bag of Tricks série
• Príležitosť na trhu biznis aplikácií
• FY22 predajné scenára, tzv. Sales Plays
• Pre-sales stimuly
• Partnerské incentíva
• Vzdelávanie a readiness aktivity
• Čo je nové v BATA projekte

Termín: 26.10. 2021, 14:00 – 15:30

ByIvan BREZIANSKY

Správa opráv pre profesionálov v oblasti IT a ďalšie!

Všetci vieme, že jedna veľkosť nebude vyhovovať všetkým – vaši zákazníci IT tímy musia chrániť svojich používateľov zo všetkých uhlov. Preto sme nadviazali partnerstvo s N. Vďaka N-central môžu IT tímy vašich zákazníkov nielen zjednodušiť správu opráv medzi servermi a pracovnými stanicami, ale tiež zabrániť, detegovať a reagovať na neustále sa meniace hrozby pomocou integrovanej detekcie a reakcie na koncový bod (EDR). A to je len začiatok.

V našej knižnici zdrojov sa dozviete viac o prístupe N. Táto súprava zdrojov obsahuje Veľkú knihu vrstvového zabezpečenia spoločnosti N-able, ako aj ľahko stráviteľného sprievodcu Demystify EDR a ďalšie!