Easy Project 11: Benefity pre projektových manažérov

ByIvan BREZIANSKY

Easy Project 11: Benefity pre projektových manažérov

Projektoví manažéri sa často stretávajú s viacerými komplikáciami, množstvom otázok a v neposlednom rade s množstvom deadlinov. Mať oporu v podobe fungujúceho projektového softvéru, na ktorý sa môžete spoľahnúť, je na nezaplatenie.

Nie je potrebné obklopovať sa veľkým množstvom nástrojov, pretože to spôsobuje väčší chaos. Majte všetko pokope v prehľadnom softvérovom riešení Easy Project 11. Upgradujte na lepšie a rýchlejšie riadenie projektov. Najnovšie vydanie, poskytuje množstvo výhod. Prevedieme vás štyrmi najdôležitejšími benefitmi, ktoré projektoví manažéri určite cenia.

➜ Lepší prehľad vďaka prepojeným nástrojom

Predchádzajte veľkému množstvu nástrojov, ktoré využíva váš tím. Či už sú to nástroje na chat, rozpočty, nástroje na sledovanie času, alebo excelovské tabuľky. Lepšie sa sústreďte na vaše výkony a uľahčite si prácu na projektoch v jednom jedinom vzájomne prepojenom nástroji.

➜ Menej rečí, viac výsledkov

Vďaka inteligentným upozorneniam v Easy Project 11, predídete množstvu neželaných notifikácií, ktoré vás len spomaľujú. Získate tak relevantnejší prehľad o priebehu projektu.

V eliminácií nežiadúcich aktivít pokračujeme nástrojom Vyhľadávanie 2.0. Už sa nemusíte prehrabávať v množstve dokumentov, všetko, čo potrebujete nájdete za pár sekúnd, pomocou rozšíreného fulltextového vyhľadávania.

Prispôsobte si svoju „maticu priorít“ pomocou personalizovaných dashboardov a sledujte všetko dôležité hneď na úvod.

➜ Natívna mobilná aplikácia Easy Project

Skontrolujte stav vašich projektov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka novej aplikácií. Stiahnite si aplikáciu do vášho Androidu alebo iOS a majte prehľad o plnení úloh.

Easy Project app➜ Spolupráca bez hraníc

Easy Project 11, je lepšie pripravený aj na prácu na diaľku. Perfektne funguje remote, in-house , alebo v kombinácií oboch. Už nezáleží na tom, ako ste od seba ďaleko. Aby členovia tímu ľahšie pochopili vzájomnosť rôznych úloh, zdieľajte s nimi myšlienkové WBS mapy. Gantt diagram, tímu poskytne prehľad o časovej postupnosti práci na projekte.

Viac, o nových funkciách, sa dozviete v nasledujúcom videu.

Viac informácií o Easy Project-e získate na našej stránke v sekcii SW produkty.

About the author

Ivan BREZIANSKY editor

    Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.