HW riešenia

Technologický vývoj v oblasti hardvéru napreduje obrovským tempom. Životný cyklus technológií sa skracuje resp. má obmedzenú životnosť, pričom očakávania na vyššiu výkonnosť a nižšiu nákladovosť na obstaranie a prevádzku, bývajú spravidla vysoké.

Preto dobre navrhnuté a realizované hardvérové riešenia majú zásadný vplyv na chod vašej spoločnosti, pretože umožňujú, aby sa moderné technológie rýchlo prispôsobili aktuálnym potrebám vášho biznisu. Inak hrozia rôzne poruchy, nefunkčnosť alebo morálna zastaranosť, ktoré môžu spôsobiť nezanedbateľné škody.

Podniky týmto výzvam v dnešnej dobe často čelia, a je pre nich veľmi zložité sa zorientovať na trhu, ktorý ponúka obrovské množstvo možností. Preto je vhodné obrátiť sa na rokmi skúseného a spoľahlivého partnera so špičkovými certifikovanými odborníkmi a dobrými referenciami, ktorý vám zabezpečí komplexné dodávky pre vašu IT infraštruktúru a tým podporí rozvoj a ochranu podnikových investícií.

Naša špecializácia a skúsenosti

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti z domácich, ale aj medzinárodných projektov, vďaka ktorým vieme byť spoľahlivým partnerom či už pri odborných konzultáciách alebo návrhoch optimálnych hardvérových riešení.

Serverová infraštruktúra na kľúč

Vďaka skúsenostiam na viacerých infraštruktúrnych projektoch pre veľkých, ale aj menších zákazníkov sme sa zamerali na komplexné dodávky na kľúč.

Bezpečnosť prevádzky systémov

Špecializujeme sa na bezpečnosť prevádzky systémov - fyzické zlyhania jednotlivých komponentov a možnosti ich obnovy.

Návrh komplexných hardvérových riešení

Navrhujeme komplexné Hardvérové riešenia pre fyzickú, ale aj virtuálnu infraštruktúru od VMware, Microsoft Hyper-V a Nutanix.

Služby

Dodanie vhodných komponentov a ich fyzická montáž vrátane optickej a metalickej kabeláže. Uvedenie do prevádzky a zabezpečenie servisných prác.