Portfólio výrobcov

OPSWAT chráni kritickú infraštruktúru (CIP). Cieľom je eliminovať malvér a zero-day útoky. Veríme, že každý súbor a zariadenie predstavujú hrozbu. Hrozby sa musia riešiť na všetkých miestach vždy – pri vstupe, výstupe a v pokoji. Produkty sa zameriavajú na prevenciu hrozieb a vytváranie procesov pre bezpečný prenos dát a prístup k zariadeniam. Až 98 % jadrových energetických zariadení v USA dôveruje OPSWAT z hľadiska kybernetickej bezpečnosti a dodržiavania predpisov.
Už od roku 2001 získavajú inovácie Bitdefenderu pravidelné ocenenia svojich bezpečnostných produktov, ktoré chránia domácnosti, firmy a ich zariadenia, siete a cloudové služby. Produkty Bitdefender sa používajú vo viac ako 38% svetových bezpečnostných riešeniach. Kvalitu bezpečnostného riešenia Bitdefender uznávajú predajcovia, firmy aj koncoví zákazníci, a aj preto je Bitdefender spoločnosťou, ktorej môžete veriť a na ktorú sa môžete spoľahnúť.
ManageEngine je inovatívny výrobca Enterprise IT Management Software, ktorý podnikom na celom svete ponúka špičkovú funkcionalitu frameworkov pre správu veľkých sietí za nákladovo efektívne ceny. S viac ako 40 000 zákazníkmi na celom svete v pomere tri z piatich spoločností z Fortune 500. ManageEngine je najrýchlejšie rastúcou alternatívou k tradičným sieťovým a manažérskym systémom.
Eset je jednou z európskych priekopníckych spoločností v oblasti IT bezpečnosti, globálna spoločnosť zaoberajúca sa digitálnou bezpečnosťou, ktorá chráni milióny zákazníkov a tisíce firiem na celom svete. Eset dôverujú niektoré z najväčších svetových spoločností a vysoko hodnotia partneri a nezávislí analytici. ESET ako partner spoločnosti Google v aliancii App Defense Alliance pomáha zaistiť bezpečnosť obchodu Google Play pre milióny používateľov na celom svete.
Harmónia v projektoch, harmónia v spolupráci. Sme Easy Software, globálna softvérová firma, ktorá stojí za produkty Easy Project a Easy Redmine. Pomáhame ľuďom v 3500+ firmách z 80+ krajín po celom svete vnášať viac harmónie do ich projektov, tímovej spolupráce a pracovného života.

Product Design

Duis mollis est non commodo luctus. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum.
Základom je analýza hrozieb v reálnom čase. Preto má Fortinet tím viac než 200 Security Engineers, ktorí 24×7 každú minútu analyzujú aktuálne hrozby a aktualizujú signatúrovú databázu v rámci služby FortiGuard, ktorú využívajú všetky produkty Fortinetu. Znamená to, že odkiaľkoľvek na svete nejaké Fortinet zariadenie deteguje novú hrozbu, je tento malvér odoslaný na podrobnú analýzu do FortiGuard, ale ešte predtým na ňu dokáže automaticky vytvoriť dočasnú signatúru.
Red Hat je svetový líder v oblasti open source riešení a poskytuje plnohodnotnú alternatívu k proprietárnym technológiám. Je najúspešnejšou open source spoločnosťou a veľkú časť svojich ziskov investuje späť na rozvoj komunity. Red Hat Support je celosvetovo oceňovaný a tvorí veľkú pridanú hodnotu ponúkaných technológií.
Pure Storage pomáha zákazníkom budovať lepší svet vďaka dátam. Dátová platforma Pure Storage disponuje úložiskom typu all-flash a ponúka jednoduchšie, efektívnejšie a flexibilnejšie riešenie pre cloudovú infraštruktúru a aplikácie bohaté na dáta, akými sú umelá inteligencia (AI), strojové učenie a big data analytika. Vďaka NPS výkonu s certifikáciou spoločnosti Satmetrix v rámci top 1 % B2B spoločností má Pure neustále sa rozširujúci okruh spokojných zákazníkov.
BackBox je softvérový nástroj, ktorého úlohou je automatizovať rôzne rutinné, ale aj sofistikované úlohy všetkých vašich zariadení v sieti. Podporuje viac ako 140 popredných dodávateľov, vrátane spoločností ako Check Point, Palo Alto, Fortinet, Cisco, VMware, Symantec a ďalší. Jeho schopnosť inteligentnej automatizácie uľahčuje správu a monitorovanie bezpečnostných a sieťových zariadení, čím organizáciám znižuje celkové riziko a šetrí čas, peniaze a ľudské zdroje.
Spoločnosť CrowdStrike sa zameriava na vývoj produktov a služieb v oblasti Security a Threat Intelligence. V prieskumoch je vnímaná ako popredný líder v oblasti Endpoint Security a Endpoint Detection & Response. Jej cloud-native platforma CrowdStrike Falcon® je postavená na jedinom nenáročnom agentovi a využívá cloudovú umelú inteligenciu (AI) CrowdStrike Threat Graph®. CrowdStrike umožňuje nasadiť všetky endpointy za niekoľko minút a získať okamžitú ochranu.
Nedarí sa vám dostatočne uschovávať a zabezpečiť privilegované účty a heslá? Potrebujete mať zabezpečený prístup dodávateľov k firemným prostriedkom? Nedokážete sa dostatočne brániť proti "Insider" útokom prostredníctvom zneužitia admin konta? Chete mať prehľad o aktivitách administrátorov v rámci vašej kritickej infraštrukury? Toto všetko a omnoho viac vám ponúka CyberArk.
Spustenie Dockeru v roku 2013 skokovo odštartovalo revolúciu vo vývoji aplikácií – demokratizáciou softvérových kontajnerov. Docker vyvinul linuxovú kontajnerovú technológiu, ktorá je prenosná, flexibilná a ľahko nasaditeľná. Docker open-sourcoval libcontainer a spolupracuje s celosvetovou komunitou prispievateľov na ďalšom vývoji.
Spoločnosť Ekahau je globálny líder vo svojom odbore. Softvérové a hardvérové riešenia Ekahau pomáhajú maximálne efektívne navrhnúť a spravovať bezdrôtové siete: minimalizujú čas nevyhnutný na nasadenie siete a zaisťujú dostatočné bezdrôtové pokrytie. Sú nasaditelné vo všetkých priemyselných odvetviach, hodia sa pre všetky typy projektov a budovanie infraštruktúry s rôznou úrovňou zložitosti. Celosvetovo používa riešenia Ekahau vyše 15 000 užívateľov.
Chcete si prehľadne a v reálnom čase zobrazovať štruktúrované a neštruktúrované dáta nezávisle od ich zdroja a objemu? Hľadáte neobmedzené možnosti využitia?
Spoločnosť Entrust zabezpečuje dôveryhodné identity, platby a ochranu dát. Ponúka bezkonkurenčnú šírku riešení digitálneho zabezpečenia a vydávania poverení v samotnom jadre všetkých týchto interakcií. S viac ako 2 500 spolupracovníkmi, sieťou globálnych partnerov a zákazníkmi vo viac ako 150 krajinách niet divu, že spoločnosti veria tej najdôveryhodnejšej organizácii na svete.
ExtraHop slúži organizáciám zastaviť pokročilé hrozby pomocou zabezpečenia, ktoré nemožno podkopať, oklamať ani ohroziť. Vytvorili sme zásadne nový spôsob, ako využiť silu sieťovej inteligencie berúc pritom do úvahy rýchlosť a rozsah podnikania. Kyberútočníci sa v sieti nemôžu skryť, ale ExtraHop áno, čo dáva bezpečnostným tímom tajnú zbraň na detekciu hrozieb, vyšetrovanie incidentov a rýchle zastavenie narušení, a to skôr, ako ohrozia vašu firmu.
Využite silu strojového učenia (machine learning) a umelej inteligencie (artificial intelligence) na rýchlejšie, inteligentnejšie a efektívnejšie spracovanie údajov. Automatizujte operácie, zvýšte bezpečnosť a obohaťte používateľský zážitok nasledujúcimi technológiami.
Fidelis Cybersecurity je celosvetový technologický líder v oblasti kybernetickej bezpečnosti, najmä v kategórii ADR (Automated Detection and Response) a ochrany pred útokmi typu APT (Advanced Persistent Threat). Vyznačuje sa celistvým riešením pre SOC. Dokáže vidieť súvislosti bezpečnostných incidentov a dopátrať sa až k prvotnému zdroju nákazy.
Flowmon sa špecializuje na moderné technológie monitorovania sieťovej prevádzky na báze analýzy dátových tokov (NetFlow), na správanie siete (Network Behavior Analysis – NBA) a hardvérovú akceleráciu sieťových komponentov (FPGA). Flowmon tak umožňuje plnú viditeľnosť a bezpečnostnú analýzu sieťovej prevádzky, čo následne uľahčuje detegovať problémy a bezpečnostné incidenty vznikajúce v sieti. Dokáže detegovať aj úplne nové a zatiaľ nepopísané hrozby.
Technológie Gigamon slúžia na inteligentnú distribúciu a predspracovanie monitorovanej prevádzky (paketov) pre špecializované monitorovacie, bezpečnostné a podporné nástroje (Network Tools – APM/NPM, IDS, DLP, FW, SIEM a pod.).
Guardicore je lídrom v zabezpečení dátových centier a hybridného cloudu. Vlajkový produkt Guardicore Centra poskytuje lacnejšiu, efektívnejšiu a flexibilnejšiu ochranu než klasické hardvérové firewally. Vyznačuje sa schopnosťou poskytnúť hlbokú viditeľnosť na úrovni procesu, detekcií narušenia v reálnom čase a mikrosegmentácií pre hybridný cloud a moderné dátové centrá.
V HashiCorp veríme, že infraštruktúra umožňuje inovácie a pomáhame organizáciám prevádzkovať túto infraštruktúru v cloude. Naša súprava produktov na automatizáciu infraštruktúry s viacerými cloudmi – všetky s open-source projektmi vo svojom jadre – sú základom najdôležitejších aplikácií pre najväčšie podniky na svete.
Infoblox je globálna spoločnosť, ktorá pôsobí v 25 krajinách sveta. Ich technológie pomáhajú zákazníkom riadiť ich siete a riešit bezpečnosť so službou DNS, DHCP a správou IP adries. Okrem riešení DDI ponúka aj nástroje pre automatizáciu úloh siete, automatické riadenie a zmeny konfigurácií.
Kemp ponúka užívateľom stabilné a trhom overené riešenia, umožňujúce vybudovanie komplexnej platformy s cieľom sprístupniť prevádzkované aplikácie s vysokou mierou dostupnosti a zabezpečenia. Load balancery aj nástroje monitorovania výkonu siete vrátane detekcie rýchlosti odozvy siete poskytujú vysokú pridanú hodnotu hlavne vďaka zameraniu sa na maximálnu efektivitu nasadenia, flexibilnému licencovaniu a špičkovej technickej podpore.
Logmanager je jednoduchý a ľahko obsluhovateľný nástroj na správu logov. Podpora širokej škály sieťových a bezpečnostných zariadení, operačných systémov a databáz. Vďaka jedinečným konektorom dokáže Logmanager parsovať, organizovať a analyzovať rôzne formáty logov. Vďaka tomu, že systém nevyžaduje žiadne licencie, predstavuje cenovo výhodné riešenie.
Spoločnosť Nozomi Networks ponúka riešenia počítačovej bezpečnosti a prevádzkovej viditeľnosti pre priemyselné riadiace systémy alebo ICS. Kompletné pasívne riešenia zraniteľností a hrozieb v priemyselných systémoch SCADA. Je možné pripojiť ho a integrovať na aktívne prvky, akými sú firewally. SCADAguardian podporuje množstvo integrácií so systémami: SIEM (Security Information Event Management), analytickým softvérom, firewallmi a NAC (Network Access Control).
Sú vaši zamestnanci dodstatočne vzdelaní v kybernetickej bezpečnosti? Pracujete s nespočetným množstvom e-mailov a vaši zamestnanci nedokážu identifikovať nakazený obsah? Chcete chrániť vnútornú aj vonkajšiu e-mailovú komunikáciu medzi užívateľmi? Máte zabezpečenú svoju IT infraštruktúru overenými bezpečnostnými technológiami, ale nezameriavate sa na jednotlivých užívateľov?
Hľadáte najmodernejšie systémy ochrany dát pre svoju spoločnosť? Máte záujem znížiť riziko straty dát a s tým súvisiace náklady? Chcete zálohovať virtuálne počítače fungujúce na rôznych platformách? Hľadáte výrobcu, ktorý dokáže pružne reagovať?
Spoločnosť CYFIRMA pracuje v oblasti hlbokých technológií s cieľom odhaliť kybernetické hrozby zamerané na IT a OT systémy. Platforma od Cyfirmy pomáha klientom, ako sú Mitsubishi, NEC, Toshiba a viaceré vládne agentúry, predvídať hroziace kybernetické útoky. Spoločnosť CYFIRMA je financovaná spoločnosťami Goldman Sachs, Zodius Capital a Z3 Partners.
Navrhnutý na zálohovanie koncových bodov kritických podnikových počítačov a pracovných staníc. Firmy si môžu bezstarostne nainštalovať Macrium reflect a vybaviť svoj fyzický - a virtuálny server zálohou. Je to rýchle a spoľahlivé riešenie s dlhým zoznamom vynikajúcich funkcií stanovuje nové štandardy pre riešenia zálohovania serverov založené na obrazoch.
Nitro mení spôsob, akým svet pracuje s dokumentmi. Nitro uľahčuje úpravy, editáciu, zdieľanie, podpisovanie a spoluprácu - online aj offline. Na Nitro sa spolieha viac ako 500 000 spoločností vrátane viac ako 50 % spoločností z rebríčka Fortune 500. Nitro je partnerom spoločnosti Lenovo® v oblasti softvéru PDF a milióny ľudí v takmer 200 krajinách používajú oceňované produkty, ako sú Nitro Pro a Nitro Cloud. Spoločnosť má pobočku aj na Slovensku, v Nitre.
Riešenie One Identity odstraňuje zložitosť a časovú náročnosť procesov, ktoré sú často potrebné na správu identít, správu privilegovaných účtov a riadenie prístupu. Štyri oblasti riešenia - správa identít, kontrola prístupu, správa privilegovaných zákazníkov a identita ako služba - podporujú agilitu podniku a poskytujú spôsob, ako prekonať výzvy v oblasti správy identít a prístupu v lokálnych, hybridných a cloudových prostrediach.
Quest je popredným poskytovateľom riešení pre správu podnikových systémov. Pomáha podnikom dosahovať vyšší výkon a produktivitu v aplikáciách, databázach, Windows infraštruktúrach a virtuálnych prostrediach. Poskytujú riešenia, ktoré pomáhajú získať prehľad o údajoch, zefektívniť infraštruktúru pre cloud, optimalizovať prácu s aplikáciami a získať kontrolu nad všetkými zariadeniami, ktoré sa pripájajú k sieti.
Spoločnosť TeamViewer sa zameriava na cloudové technológie, ktoré umožňujú online podporu a spoluprácu v reálnom čase na celom svete. Vzdialená podpora, vzdialený prístup a online spolupráca nie sú len módne slová. Predstavujú pomoc ľuďom, lepšiu integráciu technológií do nášho každodenného života a vytváranie nových ideí.
Runecast umožňuje prevziať plnú kontrolu nad VMware SDDC. Pomáha predchádzať výpadkom, znižovať bezpečnostné riziká a zvyšovať súlad s predpismi. Všetky konfiguračné a bezpečnostné riziká sú s Runecastom v prostredí VMware vSphere, vSAN, Horizon alebo NSX eliminované. Nástroj Runecast Analyzer sa bezproblémovo integruje so známymi nástrojmi na správu VMware a umožňuje určiť, kedy sú kombinácie komponentov v zásobníku DC zraniteľné.
SolarWinds je popredným výrobcom výkonného a cenovo dostupného softvéru na správu IT infraštruktúry. Jej produkty poskytujú spoločnostiam všetkých typov a veľkostí na celom svete výkonné nástroje na monitorovanie a správu výkonnosti ich IT prostredí bez ohľadu na to, aká zložitá je ich IT infraštruktúra - či už ide o lokálne, cloudové alebo hybridné modely. Hlavné oblasti: Bezpečnosť IT, Správa siete, systémov, databázy a IT Helpdesk.
Acronis chráni dáta, aplikácie, systémy a produktivitu každej organizácie pred kybernetickými útokmi, zlyhaním hardvéru, prírodnými katastrofami a ľudskými chybami. Poskytovateľom služieb umožňujeme chrániť ich infraštruktúru a infraštruktúru ich klientov pri zachovaní vysokých ziskových marží. Firemným IT tímom a používateľom na home office umožňujeme chrániť kritickú firemnú infraštruktúru s vysokou spoľahlivosťou a nízkymi nákladmi.
Uľahčite si správu sietí, zabezpečenia a komunikácie. Najlepšie IT riešenia pre malé a stredné podniky. GFI Software vyvíja riešenia podnikovej kvality špeciálne pre malé a stredné podniky (SMB).
VMware je globálnym lídrom v dodávkach technológií cloudovej infraštruktúry a digitálnych pracovísk. VMware riešenia poskytujú zákazníkom flexibilitu pri budovaní a rozvoji IT prostredia. VMware zvyšuje akcieschopnosť podnikov vďaka modernizácii DC a ich integrácii s verejnými cloudmi, urýchlenej inovácii nasadzovaním moderných aplikácií, digitálnym pracoviskám s výnimočne komfortným používateľským prostredím a novým bezpečnostným riešeniam.
Autodesk mení spôsob, akým je svet navrhnutý a tvorený od zelenších budov cez inteligentnejšie produkty až po fascinujúce vychytávky. Softvér Autodesk pomáha našim zákazníkom navrhovať a vytvárať lepší svet pre všetkých.
Sparx Systems sa špecializuje na vysoko výkonné a škálovateľné nástroje vizuálneho modelovania pre plánovanie, návrh a konštrukciu softvérovo náročných systémov. So zákazníkmi v odvetviach od leteckého a automobilového inžinierstva po financie, obranu, vládu, zábavu a telekomunikácie je Sparx Systems popredným dodávateľom inovatívnych riešení založených na UML (Unified Modeling Language) a jeho súvisiacich špecifikáciách.
Kreativita je v našich génoch. Naše prevratné inovácie menia hranice možného v digitálnom prostredí. Spájame obsah a dáta, predstavujeme nové technológie, ktoré demokratizujú kreativitu, pomáhajú formovať novú generáciu rozprávania príbehov a inšpirujú úplne nové kategórie podnikania.