PRTG Hosted Monitor

Získajte komplexné riešenie monitorovania celej vašej IT infraštruktúry (hostované u nás).

Inštalácia je rýchla a jednoduchá, bez potreby dedikovaného hardvéru.

Hostovaný monitor PRTG sa účtuje mesačne na základe počtu senzorov, ktoré potrebujete.

Pripravené za pár minút

Vaša inštancia PRTG je v prevádzke vo veľmi krátkom čase v porovnaní s akoukoľvek internou implementáciou. Nie je potrebné objednávať nový hardvér ani hľadať stroj s voľnou kapacitou. Hostovaný monitor PRTG je bez agentov a monitorovanie môžete začať okamžite vo svojom prehliadači. Hostujeme vašu inštanciu PRTG na spoľahlivých serveroch Amazon a neustále zálohovanie je samozrejmosťou.

Znižuje pracovné zaťaženie

Úlohy okolo správy vášho monitorovacieho systému sú prenesené na nás. Udržiavame váš PRTG vždy aktuálny, aby ste sa mohli sústrediť na svoje dôležité úlohy. Nerobte si starosti s inštaláciou aktualizácií, my to vyriešime za vás. Paessler sa postará o každodenné operácie, ako napríklad pravidelné zálohovanie vašej konfigurácie, údajov a automatickú inštaláciu nových verzií softvéru PRTG.

Flexibilné stanovenie cien

Začnite s našou skúšobnou verziou bez počiatočných investícií - ani do nákladov na licenciu, ani do hardvéru. Keď vás presvedčíme, vyberte si jeden z flexibilných plánov. Hostovaný monitor PRTG sa účtuje mesačne na základe počtu senzorov, ktoré potrebujete. Medzi dostupnými predplatnými sa môžete kedykoľvek prepínať, zvýšiť alebo znížiť počet senzorov, ktoré potrebujete. Hostovaný monitor PRTG sa prispôsobuje vašim požiadavkám. Predplatné môžete tiež kedykoľvek zrušiť, neexistujú žiadne dlhodobé zmluvy.