Idera Corp

IDERA CORP

Budovanie spoločností na základe budovania ich hodnoty

Značky Idera poskytujú B2B softvérové nástroje, ktorým technickí používatelia najviac dôverujú. Od správy databáz cez vývoj aplikácií až po správu testov - naše riešenia vám pomôžu urobiť viac za menej, aby ste mohli dosiahnuť svoje strategické ciele.

Databázové nástroje

Portfólio databázových nástrojov Idera zahŕňa nástroje na správu a monitorovanie databáz, na monitorovanie, zabezpečenie a zlepšovanie dátových systémov – on-premise, v cloude a v hybridných prostrediach. Medzi najlepšie databázové nástroje Idera patria produkty pod značkami IDERA, Aquafold, Precise, Uptime a Webyog.

Nástroje pre vývojárov

Portfólio vývojárskych nástrojov spoločnosti Idera zahŕňa vysoko produktívne nástroje na vývoj aplikácií pomocou výkonných a škálovateľných technologických balíkov, od C++, Delphi, JavaScript a Java až po platformy vizuálneho vývoja s nízkym kódom. Medzi najlepšie vývojárske nástroje Idera patria produkty značiek Embarcadero, Froala, LANSA, Sencha a Whole Tomato.

Nástroje DevOps

Portfólio nástrojov pre DevOps zahŕňa riešenia, ktoré pomáhajú takmer 1 miliónu používateľov pri každom kroku vytvárania, testovania a nasadzovania aplikácií čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. So zameraním na jednoduchosť použitia, výkon a kvalitu tieto špičkové nástroje naďalej získavajú podiel na trhu v popredí transformácie DevOps.

Blog o Idera Corp

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti, skúsenosti či novinky. V našich odborných článkoch nájdete všetky dôležité informácie, ktoré vám pomôžu sa zorientovať v spleti množstva informácií.
Prejsť na články