Idera Corp

Budovanie spoločností na základe budovania ich hodnoty

Značky Idera poskytujú B2B softvérové nástroje, ktorým technickí používatelia najviac dôverujú. Od správy databáz cez vývoj aplikácií až po správu testov - naše riešenia vám pomôžu urobiť viac za menej, aby ste mohli dosiahnuť svoje strategické ciele.

Databázové nástroje

Portfólio databázových nástrojov Idera zahŕňa nástroje na správu a monitorovanie databáz, na monitorovanie, zabezpečenie a zlepšovanie dátových systémov – on-premise, v cloude a v hybridných prostrediach. Medzi najlepšie databázové nástroje Idera patria produkty pod značkami IDERA, Aquafold, Precise, Uptime a Webyog.

Nástroje pre vývojárov

Portfólio vývojárskych nástrojov spoločnosti Idera zahŕňa vysoko produktívne nástroje na vývoj aplikácií pomocou výkonných a škálovateľných technologických balíkov, od C++, Delphi, JavaScript a Java až po platformy vizuálneho vývoja s nízkym kódom. Medzi najlepšie vývojárske nástroje Idera patria produkty značiek Embarcadero, Froala, LANSA, Sencha a Whole Tomato.

Nástroje DevOps

Portfólio nástrojov pre DevOps zahŕňa riešenia, ktoré pomáhajú takmer 1 miliónu používateľov pri každom kroku vytvárania, testovania a nasadzovania aplikácií čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. So zameraním na jednoduchosť použitia, výkon a kvalitu tieto špičkové nástroje naďalej získavajú podiel na trhu v popredí transformácie DevOps.

Blog o Idera Corp

Radi sa s vami podelíme o naše vedomosti, skúsenosti či novinky. V našich odborných článkoch nájdete všetky dôležité informácie, ktoré vám pomôžu sa zorientovať v spleti množstva informácií.
Prejsť na články