Vzdelávanie

Webináre, semináre a školenia

Prinášame vám rôzne zaujímavé webináre, semináre či školenia, ktoré sú vždy garantované a vedené špičkovými odborníkmi s dlhoročnou praxou a kvalitným know-how. Všetky naše prednášky sú bezplatné.

JetBrains Youtrack

online webinár

Môže vám YouTrack pomôcť rozvíjať vaše podnikanie? Jedná sa o výkonný projektový manažment resp. nástroj na riadenie projektov pre vaše tímy, ktorý možno prispôsobiť vašim procesom. Sledujte úlohy a chyby, plánujte sprinty a releases, vytvárajte pracovné postupy a prispôsobujte YouTrack svojim obchodným procesom. Prihláste sa na online webinár, kde sa všetko podstatné dozviete.
O webinári
 
Online webinár sa už uskutočnil

JetBrains YouTrack – adekvátna alternatíva k Jira Atlassian

online webinár

Ani vy nemôžete spať pri pomyslení na 15.2.2024, kedy končí podpora pre Atlassian server produkty? Ste pripravení na migráciu do Cloud-u, kde veci už fungujú úplne inak ako ste zvyknutí ? Ste finančne zmierení s novou licenčnou politikou a prechodom, ktorý je komplikovaný a drahý? Prihláste sa na online webinár, kde sa všetko podstatné dozviete.
O webinári
Online webinár sa už uskutočnil

PRIPRAVUJEME...

online webinár

Už onedlho vám predstavíme ďalší z odborných webinárov, počas ktorého vás budú sprevádzať špecialisti s dlhoročnou praxou a kvalitným Know-how.
O webinári

PRIPRAVUJEME...

online webinár

Už onedlho vám predstavíme ďalší z odborných webinárov, počas ktorého vás budú sprevádzať overení odborníci s dlhoročnou praxou a kvalitným Know-how.
O webinári