Vzdelávanie

Webináre, semináre a školenia

Prinášame vám rôzne zaujímavé webináre, semináre či školenia, ktoré sú vždy garantované a vedené špičkovými odborníkmi s dlhoročnou praxou a kvalitným know-how. Všetky naše prednášky sú bezplatné.

Webináre, ktoré sa už uskutočnili

JetBrains Qodana, Datalore a AI Asistent- analýza kódu a možnosti AI priamo v IDE

online webinár

Online webinár o novinkách z JetBrains „kuchyne“, a to o Qodana, Datalore a AI asistent. Dozviete sa, ako vám tieto nové produkty pomôžu pri práci, či už sa jedná o vývoj, kontrolu, kolaboráciu alebo analýzu kódu.
O webinári
Online webinár sa už uskutočnil

JetBrains Youtrack

online webinár

Môže vám YouTrack pomôcť rozvíjať vaše podnikanie? Jedná sa o výkonný projektový manažment resp. nástroj na riadenie projektov pre vaše tímy, ktorý možno prispôsobiť vašim procesom. Sledujte úlohy a chyby, plánujte sprinty a releases, vytvárajte pracovné postupy a prispôsobujte YouTrack svojim obchodným procesom. Prihláste sa na online webinár, kde sa všetko podstatné dozviete.
O webinári
Online webinár sa už uskutočnil

JetBrains YouTrack – adekvátna alternatíva k Jira Atlassian

online webinár

Ani vy nemôžete spať pri pomyslení na 15.2.2024, kedy končí podpora pre Atlassian server produkty? Ste pripravení na migráciu do Cloud-u, kde veci už fungujú úplne inak ako ste zvyknutí ? Ste finančne zmierení s novou licenčnou politikou a prechodom, ktorý je komplikovaný a drahý? Prihláste sa na online webinár, kde sa všetko podstatné dozviete.
O webinári
Online webinár sa už uskutočnil