TeamViewer Remote


Je čas na inovatívny spôsob vzdialenej práce

REMOTE

TeamViewer Remote je svetovo najdôveryhodnejšie riešenie vzdialeného prístupu, ovládania a podpory, navrhnuté tak, aby vám ušetrilo čas a peniaze tým, že sa môžete pripojiť k akémukoľvek zariadeniu, kedykoľvek a kdekoľvek. Či už potrebujete zachovať záchranné lano do kancelárie počas cestovania, znížiť cestovanie a náklady spojené s osobnou podporou alebo úzko spolupracovať so vzdialenými členmi tímu, TeamViewer Remote ponúka bezpečné, efektívne a ľahko použiteľné funkcie navrhnuté tak, aby katapultovali vašu produktivitu. a zvýšiť spokojnosť zákazníkov.

Ešte efektívnejšie

Začnite rýchlejšie vďaka lepšej integrácii a úplne novému procesu pripojenia.

Ešte bezpečnejšie

Zostaňte chránení pomocou 2FA, ID podporovateľov a silnejšej autorizácie.

Ešte jednoduchšie použitie

Majte všetko pod kontrolou vďaka novému dizajnu, jednotnému prístupu a funkciám podpory.

Výhody TeamViewer Remote

Rýchla vzdialená podpora pre IT profesionálov a tímy

Technické chyby, systémové chyby a softvérové potreby vedú k nákladným odstávkam, ale aj keď sa IT problémom nedá vyhnúť, pomalým časom odozvy áno. Pomocou aplikácie TeamViewer Remote sa môžete bezpečne pripojiť k svojim IT systémom z ľubovoľného miesta, aby ste okamžite poskytli bezproblémovú podporu.

Pracujte z domu so vzdialeným prístupom k zariadeniam a serverom, ktoré potrebujete

Vzdialený prístup odstraňuje bariéru viazanej na konkrétnu lokalitu alebo priestory, čo vám umožňuje vykonávať údržbu servera z domu, skúmať systémovú chybu vo vlaku alebo čokoľvek medzi tým. S aplikáciou TeamViewer Remote sú vaše zariadenia, súbory a aplikácie vzdialené len pár kliknutí, takže môžete zostať produktívni, nech ste kdekoľvek. Pristupujte na diaľku a bezpečne – to všetko bez VPN.

Podporujte mobilné a komerčné zariadenia z akéhokoľvek miesta

Podpora siete distribuovaných zariadení môže byť nákladná a časovo náročná, najmä ak je škálovaná globálne. Pomocou aplikácie TeamViewer Remote môžete rýchlo zobraziť a zdieľať obrazovku svojho zariadenia so systémom iOS a poskytnúť podporu bezobslužným zariadeniam so systémom Android, zariadeniam na mieste predaja (POS) alebo kioskom a digitálnym nápisom. Dokonca umožňujeme podporu z mobilu do mobilu.

Vzdialené monitorovanie a správa (RMM) pre rýchlu a efektívnu IT podporu

Zistite viac o svojich zariadeniach – spravujte ich, monitorujte a chráňte ich. Rozšírte svoju podporu poskytovaním proaktívnej IT podpory namiesto toho, aby ste len reagovali na servisné volania. Získajte lepší prehľad o svojich spravovaných zariadeniach monitorovaním kritických aspektov a prijímaním upozornení hneď, ako si to vyžiada vašu pozornosť. Nasadzujte a opravujte aplikácie tretích strán a udržiavajte operačné systémy aktuálne, aby ste zabezpečili zdravú IT infraštruktúru.

Vyriešte svoje problémy s hardvérom pomocou rozšírenej reality

Získajte 360° podporu a vyriešte svoje IT alebo prevádzkové problémy kombináciou Remote s vizuálnou asistenciou Assist AR. Keď sa vyskytnú problémy so softvérom alebo hardvérom vašej spoločnosti, pracovník na mieste sa môže spojiť s jedným alebo viacerými odborníkmi, ktorí ich môžu vizuálne naviesť na vyriešenie problému iba pomocou smartfónu. Vyhnite sa cestovným nákladom a zároveň zefektívnite svoje procesy a zvýšite spokojnosť zákazníkov.

Prečo sa rozhodnúť pre TeamViewer Remote?

Zabezpečenie na podnikovej úrovni

TeamViewer je zabezpečený komplexným 256-bitovým AES šifrovaním, dvojfaktorovou autentifikáciou a ďalšími bezpečnostnými funkciami na priemyselnej úrovni, ako je podmienený prístup, jednotné prihlásenie a mnohé ďalšie.

Viacplatformové softvérové riešenie

TeamViewer nezaostáva za konkurenciou a pokrýva najvyšší celkový počet 127 výrobcov mobilných zariadení, operačných systémov a vstavaných zariadení na súčasnom trhu.

Výkon, ktorý stojí za to vyskúšať

Globálna prístupová sieť TeamViewer vám poskytne najlepšie možné pripojenie, takže si môžete vychutnať pohlcujúci vzdialený prístup a relácie podpory s vysokou prenosovou rýchlosťou a vysokou kvalitou obrazu.

Čísla, ktoré hovoria za všetko

0
zákazníkov na celom svete
0
pripojených zariadení
0
zariadení online v rovnakom čase