TeamViewer Frontline


Je čas na inovatívny spôsob vzdialenej práce

FRONTLINE

TeamViewer Frontline podniková platforma s plne integrovanými riešeniami rozšírenej reality (AR). Využíva najnovšiu nositeľnú výpočtovú technológiu na zefektívnenie manuálnych pracovných procesov v akomkoľvek odvetví. Vo svete, ktorý sa čoraz viac delí na tých, ktorí sa digitalizovali, a tých, ktorí nie, prináša Frontline vašu pracovnú silu "bez stola" do budúcnosti.

Virtuálna Asistencia

Umožňuje pracovníkom Frontline získať vzdialenú pomoc od odborníkov pri odstraňovaní problémov naživo, čím sa znižuje množstvo prestojov pri servisných operáciách.

Digitálny Workflow

Dodajte svojmu tímu digitalizované pracovné príkazy, postupy a riadené montážne pokyny, a to všetko hlasom "bez použitia rúk" s využitím hands free.

Prístupné dáta IoT

Pristupujte k údajom v reálnom čase pri prevádzke, kontrole alebo údržbe zariadenia, čím sa zníži ľudská chyba a potreba papierových manuálov a dokumentácie.

Lepšia efektívnosť

Nositeľná technológia so softvérom TeamViewer zvyšuje rýchlosť, minimalizuje chyby a umožňuje vám učiť sa počas práce, aby ste ušetrili čas a peniaze.

Výhody TeamViewer Frontline

Pôsobivá sada priemyselne overených riešení AR/MR pre akýkoľvek prípad priemyselného využitia,

Jednoduchá integrácia do backendových systémov,

Možnosti cloudového hostingu alebo lokálnej inštalácie pre flexibilné nasadenie,

Rozsiahla hardvérová podpora pre nositeľné zariadenia a mobilné zariadenia vysokej kvality,

Samoobslužné nástroje a vysoko konfigurovateľné riešenia, ktoré pokrývajú aj tie najzložitejšie procesy,

Jednoduché použitie – aj pre tých, ktorí majú malé alebo žiadne IT znalosti,

Jedno kontaktné miesto pre jednoduchšiu manipuláciu s projektmi, napr. obstarávacie procesy a služby.

TeamViewer Frontline riešenia

TeamViewer Frontline ponúka celý rad riešení na zvýšenie produktivity a efektivity, ktoré vyhovujú potrebám vášho odvetvia a podnikania.

 

Digitalizujte logistické procesy pomocou Frontline xPick

 • Kombinácia Frontline s inteligentnými okuliarmi xPick uvoľní ruky pracovníka, aby mohol presnejšie a efektívnejšie riešiť problém. Podporuje manuálnu prípravu objednávok, kontrolu zásob a veľa ďalších logistických procesov,
 • Práca bez použitia rúk znamená, že vaši pracovníci vykonávajú úlohy rýchlejšie a s menšou chybovosťou. Intuitívne grafické rozhranie zaisťuje rýchlu implementáciu a prijatie,
 • Voliteľné komponenty vrátane kontroly hmotnosti, skenovania čiarových kódov, lokalizácie a hlasového ovládania rozširujú rozsah možných aplikácií.

 

Rozšírte výrobné procesy pomocou Frontline xMake

 • Inovatívne riešenie AR „make-by-vision“, ktoré zaisťuje rýchlejšiu montáž nahradením papierových manuálov, pokynmi v zornom poli používateľa,
 • Vstavané zabezpečenie kvality vďaka sofistikovaným kamerám a senzorom, ktoré zaisťujú dokonalé výsledky pri každom kroku montáže,
 • Rozhranie je možné rýchlo a jednoducho nakonfigurovať podľa jazyka a špecifických procesných požiadaviek, čím sa zabezpečí rýchle prijatie.

 

Digitalizujte kontrolu a údržbu pomocou Frontline xInspect

 • Dokončite časovo náročné úlohy kontroly, servisu a údržby rýchlejšie pomocou nášho nástroja xInspect,
 • Už žiadne zložité návody na údržbu! Diagnostika, dokumentácia a návody na riešenie problémov sa objavia v zornom poli nositeľa a uvoľnia mu ruky,
 • Výstražné upozornenia sú zobrazené výrazne, čo zaisťuje bezpečnejšie pracovné postupy.

 

Virtuálne riešenie problémov odkiaľkoľvek s Frontline xAssist

 • Zefektívňuje proces podpory – vzdialený odborník vidí to, čo vidí technik na mieste a môže poskytnúť pokyny v reálnom čase,
 • Prestoje sú minimalizované a znalosti sa môžu prenášať cez organizáciu, čím sa zvyšuje produktivita,
 • K hovoru je možné pridať viacerých používateľov, čo umožní externým odborníkom poskytnúť pomoc.

Prečo si vybrať TeamViewer Frontline?

1
Konfigurácia
Zatiaľ čo mnohé z našich nástrojov sú samoobslužné, v prípade potreby vám môžeme pomôcť prispôsobiť a nakonfigurovať vaše riešenie.
2
Implementácia
Pomáhame s technickou implementáciou prostredníctvom workshopov a školení prispôsobených potrebám vašej lokality a vašich pracovníkov. Poskytujeme podporu, ktorú potrebujete na zabezpečenie bezproblémového uvedenia do prevádzky.
3
Servis
Spoločne pripravíme zmluvu o poskytovaní služieb, ktorá vám dáva zmysel. Vzdialené možnosti znamenajú, že môžeme okamžite poskytnúť pomoc.

Sme certifikovaný partner